KONST / Litografier / Färglitografi 12746387
nr 1274 6387
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Gitarren. Signerad, numrerad 61/99. Bladets mått: 62x49 cm. Signerad
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:56:47
9/9 07:41:35